VPN – nowa funkcja w Bitdefender w programach dla domu i małej firmy!

VPN1
13
Lut
2018

no comment Natalia Kowalska

 

Internet od pewnego momentu stał się nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Posługujemy się nim zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Większość z nas cierpi na chroniczny brak czasu, dlatego do komunikacji wykorzystujemy każdą wolną chwilę podczas jazdy pociągiem, oczekiwania w kawiarni, czy lotu samolotem. Za pomocą internetu szybo załatwiamy bieżące sprawy. Dokonujemy zakupów, wykonujemy przelewy, wysyłamy e- maile, w związku z tym powinniśmy posiąść umiejętność bezpiecznego poruszania się w sieci i mieć świadomość zagrożeń, które tam możemy napotkać.
Bitdefender, wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich Klientów, stworzył moduł o nazwie VPN, czyli Virtual Private Network.

Czym jest nowa funkcja?

VPN2

Gwarantuje ona przede wszystkim bezpieczeństwo i prywatność podczas łączenia się z Internetem przez niezabezpieczone sieci internetowe. Ponadto umożliwia dostęp do treści blokowanych w danym kraju.
Bitdefender VPN zapewnia większą prywatność danych podczas podłączania się do nie zabezpieczonych sieci bezprzewodowych na lotniskach, w centrach handlowych, kawiarniach bądź hotelach. W ten sposób można uniknąć niebezpiecznych sytuacji, takich jak kradzież danych wrażliwych bądź też uczynienie adresu IP użytkownika dostępnym dla hakerów.
Z VPN może korzystać każdy użytkownik oprogramowania Bitdefender. Istnieje również możliwość wykupienia oddzielnej subskrypcji Premium Bitdefender VPNa, która gwarantuje ochronę 10 urządzeń jednocześnie.
VPN funkcjonuje jako tunel, pomiędzy urządzeniem użytkownika a siecią, przez którą się łączy, zabezpieczając połączenie oraz chroniąc dane przy użyciu kodowania o poziomie analogicznym do usług bankowych. Ponadto adres IP jest ukrywany, niezależnie od podejmowanej przez nas aktywności. Cały ruch jest przekierowywany przez specjalny serwer, co czyni urządzenie prawie niemożliwym do zidentyfikowania przez inne urządzenia.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania jeśli chodzi o moduł VPN znajdziesz w naszym dziale FAQ.
Informacje można wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.
Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania jeśli chodzi o moduł VPN znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Informacje można wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.
Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.

 

FreshMail.pl