Portal Nasza Klasa oraz firma Marken Systemy Antywirusowe wsparły Dzień Bezpiecznego Internetu

22 listopada 2012 no comment adminci

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI), który odbywa się w ramach programu „Safer Internet”.

W Polsce po raz pierwszy DBI odbył się w lutym 2005 r. Dzień Bezpiecznego Internetu to przede wszystkim wspaniała okazja do propagowania bezpiecznych zachowań w sieci.

W 2012 roku DBI świętowaliśmy 7 lutego, a w tegorocznej akcji wzięła udział również firma Marken Systemy Antywirusowe. Dzięki naszej inicjatywie wszyscy użytkownicy portalu NK dbający o swoje bezpieczeństwo mogli pobrać i korzystać z programu antywirusowego – Antywirus Bitdefender Internet Security 2012 w darmowej 90-dniowej wersji! Bitdefender wielokrotnie nagradzany dostawca innowacyjnych rozwiązań antywirusowych otrzymał w tym roku wiele prestiżowych nagród m.in.: „Produkt Roku 2011” magazynu PC World oraz „Najlepsza Ochrona” AV-TEST, utwierdzając tym samym najwyższą na świecie pozycję firmy w branży ochrony użytkowników przez e-zagrożeniami.

W ramach DBI każdy zainteresowany użytkownik ma jeszcze możliwość pobrania programu Bitdefender z zakładki „Bezpieczeństwo” portalu NK do końca lutego 2012 roku!

***

Bitdefender® to twórca jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijających się linii cenionego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od 2001 roku Bitdefender jest pionierem branży, opracowującym i wdrażającym nagradzane technologie bezpieczeństwa. Każdego dnia Bitdefender chroni cyfrowe doświadczenia dziesiątek milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie. Rozwiązania Bitdefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z wielu krajów.

Ostatnio firma uzyskała szereg niezależnych rekomendacji w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonym Królestwie i innych krajach Europy, takich jak ConsumerSearch, Which?, Stiftung Warentest czy Taenk.Technologia antywirusowaBitdefendera znalazła się na szczycie wiodących w branży testów AV-Test i AV-Comparatives. Więcej informacji na temat Bitdefendera i jego produktów można znaleźć na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie malwarecity.comBitdefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić jego codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.

Marken Systemy Antywirusowe istnieje od 1999 roku i aktywnie działa w branży bezpieczeństwa informatycznego na terenie całej Polski. Firma zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych w sieciach komputerowych, zwłaszcza oprogramowania antywirusowego. W swojej ofercie posiada rozwiązania, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: BitDefender, TrustPort, Kaspersky, ESET, Avast, F-Secure, USB Lock, DeviceLock, NETASQ, G DATA, Acronis.

Źródło artykułu

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)