Duński urząd miejski wybrał Bitdefender. Zadecydowały łatwa obsługa, prostota i niezawodność.

 

herningHerning Kommune to gmina w regionie Midtjylland na półwyspie Jutlandzkim w zachodniej Danii, która liczy około 85 000 mieszkańców. Miasto Herning liczy około 45 000 mieszkańców i jest jednym z bardziej zaludnionych obszarów miejskich w Danii.

 

Wyzwanie

Dział IT w Herning Kommune działa jako wewnętrzny dostawca usług dla wszystkich działów IT organów miejskich, od administracji po szkoły, utrzymanie dróg, domy spokojnej starości, zbiórkę odpadów i wiele innych usług niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania gminy. Personel miejski liczy około 9000 pracowników, z czego tylko 500 pracuje w siedzibie ratusza. Dział IT Herning Kommune jest odpowiedzialny za sprawne i bezpieczne działania usług miejskich dla 85 000 mieszkańców. Herning Kommune jest zaangażowanym klientem VMware, wykorzystującym vCloud Director do rozszerzenia usług na wszystkie działy w gminie.

“Dla nas kluczem do przejścia testu jest wydajność produktu w naszym zwirtualizowanym środowisku. Decydujące jest to, jak rozwiązanie wpływa na produktywność uzytkowników oraz szybkość reagowania profesjonalnego zespołu.”

 

“Działy IT strukturach miejskich zależą od spójnych, bezpiecznych i niezawodnych usług i operacji, które są zarządzane centralnie przez naszą grupę” – powiedział Mikael. “Platforma wirtualizacji, która zapewnia takie usługi, musi być dobrze chroniona, sprawdzać się w najtrudniejszych sytuacjach i zapewniać nam widoczność i kontrolę potrzebną do zarządzania wszystkimi usługami i operacjami”.

 

“Po zapoznaniu się z GravityZone na spotkaniu VMware User Group Meeting (VMUG) i przeprowadzeniu dalszych badań, zdecydowaliśmy się na wykonanie Proof of Concept (POC) z Bitdefender” – dodaje Mikael. “Dla nas kluczem do przejścia testu jest wydajność produktu w naszym zwirtualizowanym środowisku. Decydujące jest to, jak rozwiązanie wpływa na produktywność użytkowników oraz szybkość reagowania profesjonalnego zespołu”.

Rozwiązanie

Po trzymiesięcznych testach na Bitdefender GravityZone (Wersji Wieloplatformowej), Mikael był zadowolony z wyników do tego stopnia, że był gotowy wdrożyć GravityZone jeszcze przed wygaśnięciem licencji od poprzedniego dostawcy zabezpieczeń. “Dzięki profesjonalnemu zespołowi i niezawodnemu wsparciu, zaufaliśmy produktom Bitdefender. Jako główny dostawca usług IT dla tak wielu użytkowników, nie możemy sobie pozwolić na długi czas oczekiwania na wsparcie lub opóźnienia w rozwiązywaniu problemów.” “Na naszą decyzję o wyborze GravityZone wpłynęło również łatwe i szybkie wdrażanie oraz to, że nie wpływa on na pracę użytkowników końcowych”- dodaje Mikael.

 

Efekty

Bitdefender GravityZone zapewnia Herning Kommune znaczny zwrot z inwestycji, zarówno pod względem czasu jak i zasobów, ponieważ “zarządzanie zajmuje mniej czasu, a praca użytkowników nie jest zakłócana przez alerty,” wymienia Mikael. “Doceniamy, to że BD Tools aktualizuje się samodzielnie, nie zakłócając naszej produktywności. Bitdefender dba o wszystko, pozostawiając nam swobodę planowania i prowadzenia ważnych projektów w tak aktywnej gminie jak Herning Kommune.”

“Na naszą decyzję o wyborze GravityZone wpłyneło również łatwe i szybkie wdrażanie oraz to, że nie wpływa on na pracę użytkowników końcowych”

Bitdefender sprawdzony w testach AV-Comparatives. Otrzymał trzy najwyższe wyróżnienia.

 

5 1 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments