Av-Test nagradza najlepsze produkty w 2015 roku

av-test-bdis_big
18
Lut
2016

no comment adminci

W tym roku nagrodzono 12 produktów,  tym rozwiązania antywirusowe Bitdefender. Każdy z produktów przeszedł przez testy certyfikacyjne, przeprowadzane w laboratoriach AV-Test w ciągu ostatniego roku i osiągnął najlepsze oceny.

Bitdefender góruje w kategoriach najlepszej wydajności zarówno w przypadku produktów skierowanych do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Każdy z testów tej kategorii badał negatywny wpływ na pracę komputera z systemem Windows. Nagroda AV-TEST Najlepsza Wydajność 2015 trafiła do Bitdefender Internet Security.

 

Jednocześnie, najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym poziomu korporacyjnego okazał się Bitdefender Endpoint Security. Program ten pokazał, że potrafi oszczędnie korzystać z zasobów komputera jednocześnie zachowując wszystkie opcje bezpieczeństwa. W czasie testów, na komputerze z zainstalowanym oprogramowaniem Bitdefender rutynowo przeprowadzano procedury: uruchomienia stron internetowych, pobierania oprogramowania z Internetu, kopiowania plików i instalacji. Oprogramowanie znalazło się także w najwyższych zakresach w kategoriach ochrony i funkcjonalności.

 

W tym roku również oceniano aplikacje antywirusowe dla systemu Android. Po sześciu testach przeprowadzonych w 2015 roku ustalono, że nagrodę Najlepszy Produkt chroniący system Android w 2015 roku otrzymał Bitdefender Mobile Security. Nagroda ta jest wynikiem najlepszej ogólnej wydajności w czasie wszystkich przeprowadzonych testów. Aplikacja uzyskała maksymalną możliwą ocenę 13 punktów w każdym przeprowadzonym teście. Przez okres jednego rok, w sześciu rundach testów Bitdefender Mobile Security prowadził we wszystkich kategoriach. Program wykazał żadnych fałszywych alarmów i nie zużywała nadmiernie baterii urządzenia.

 

Do tej pory oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: „Wybór Redakcji” PCMag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV‑Comparatives, Av-Test oraz VB100. Od kilku lat znajduje się on w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)