Tytan Sprzedaży programu antywirusowego ESET po raz piąty dla Marken Systemy Antywirusowe

ESET-kup-w-MARKEN
21
Paź
2016

no comment adminci

 Jesteśmy firmą działającą na rynku od 16 lat. Pozyskujemy coraz większe grono zadowolonych z naszej obsługi klientów. Dzieje się tak dlatego , iż przez lata ciężkiej

i systematycznej pracy wyrobiliśmy sobie markę firmy wiarygodnej i rzetelnie obsługującej klienta. Oferujemy mu bowiem wysokiej jakości produkt. Jednym z nich jest oprogramowanie antywirusowe ESET – wielokrotnie nagradzane rozwiązanie bezpieczeństwa IT.

Jest ono dostępne w 180 krajach , a w Polsce korzysta już z niego około 3,5 mln użytkowników.

       Od lat współpracujemy z firmą DAGMA , która wzbogacając polski rynek

o nowe , niedostępne wcześniej rozwiązania, wypowiada ostrą walkę cyberprzestępcom.

DAGMA dba o polskiego klienta , oferując mu m.in. standardowy i wielokrotnie nagradzany produkt ESET antywirus, motywując jednocześnie swoich partnerów biznesowych , którzy co roku osiągają wysokie wyniki sprzedaży tego produktu , do zwiększania swojej efektywności.

       DAGMA organizuje cykliczne spotkania , podczas których nagradza resellerów , oferując im równocześnie szkolenia poszerzające wiedzę  o kolejnych produktach , oferujących rozwiązania do ochrony sieci  i infrastruktury IT. Warsztaty i wykłady są zawsze rzetelnie przygotowane przez Autoryzowane Centrum Szkolenia Dagma.

W tym roku , podczas kolejnego spotkania , fima przyznała tytuły Tytanów Sprzedaży najaktywniejszym dystrybutorom w Polsce. Statuetki liderom wręczyli Grzegorz Sikorski – członek zarządu spółki DAGMA oraz Anna Piechocka – dyrektor zarządzająca.

Jedna z nagród trafiła w nasze ręce , czyniąc nas – Marken Systemy Antywirusowe dystrybutore ESET- po raz kolejny godnym zaufania partnerem

i  liderem w dystrybucji programów ESET.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania newsletter\'a i otrzymywania informacji o nowościach, produktach i ofertach firmy "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia przez Marken Systemy Antywirusowe z siedzibą w Gdyni, przy ul Jana Hieronima Derdowskiego 7 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez "MARKEN SYSTEMY ANTYWIRUSOWE" Marek Markowski z siedzibą przy ul. Jana Hieronima Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)