Firma Marken Tytanem Sprzedaży. Podczas niedawnej Gali firmy Dagma, Marken został wyróżniony jako jeden z najlepszych resellerów nagrodą Tytan Sprzedaży ESET.

Jak odbyło się spotkanie?

Spotkanie partnerów handlowych firmy DAGMA, tym razem odbyło się w formule online ze studia w Katowicach. Dodatkowo w wydarzeniu wzięło udział kilkudziesięciu partnerów handlowych tego dystrybutora. Podczas spotkania wyróżniono najlepsze firmy. Poza tym partnerzy mogli wymienić się między sobą dodatkowymi doświadczeniami. Omówiono zalety i możliwości produktów firmy ESET. Zwrócono uwagę, że są bardzo dobre zarówno dla użytkowników prywatnych jak i biznesowych.

Marken Tytanem sprzedaży 🥇🏆

Wyróżnienia zostały przyznane dziesięciu najlepszym partnerom handlowym, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągnęli najlepsze wyniki w sprzedaży rozwiązań ESET. Ponadto prezentowali je Krzysztof Kasperkiewicz, szef marketingu w firmie DAGMA oraz jego zastępczyni, Anna Nieć. Wśród Tytanów Sprzedaży 2020 – TOP 10 najlepszych Partnerów handlowych ESET w Polsce znalazła się między innymi firma Marken Systemy Antywirusowe. Otrzymała ją po raz dziewiąty z rzędu.

Nagrody

Dowiedz się więcej

– Po raz kolejny utrzymaliśmy status Tytana Sprzedaży 🥇produktów firmy ESET – przypomniał w czasie Gali Mateusz Bergolc Product Manager w Marken. – Chciałbym podziękować pracownikom wszystkich działów naszej firmy. To jest owoc ich ciężkiej pracy. Zwłaszcza że byliśmy w stanie utrzymać wysoką sprzedaż produktów ESET w tak trudnym okresie. Ponadto chciałbym podziękować również Jarosławowi Cicheckiemu i Annie Kostorz z Dagmy za bardzo dobrą współpracę z naszą firmą. Mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć ten sukces również w przyszłym roku

glownekonf_1888090996,w_580,r_png,_small
5 2 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments